reklamı kapat

POPÜLER

Batman v Superman fragmanında THY sürprizi [Video]

Batman v Superman’in yeni fragmanı yayınlandı. Filmin vizyona girmesine sayılı günler kala yayınlanan fragmanda Wonder Woman karakterini canlandıran Gal Gadot göze çarpıyor.

Türk Hava Yolları markasını ön plana çıkaran fragmanda Wonder Woman, THY’ye ait bir uçakta karşımıza çıkıyor. İki süper kahraman Batman ve Superman’in de yer aldığı fragman, filmi sabırsızlıkla bekleyenleri heyacanlandıracağa benziyor. Başrollerde Ben Affleck ve Henry Cavill’ın olduğu Batman v Superman: Dawn of Justice, 25 Mart’ta vizyona girecek. Filmin yayınlanan yeni fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Batman v Superman fragmanında THY sürprizi [Video]” için 2 cevap

  1. isimsiz dedi ki:

    video yok

  2. Murat dedi ki:

    DC evreninde Amazonlar Yunan tanrıları tarafından Anadolu, Yunanistan ve Romanın koruyucuları olarak yaratıldılar ve Amazonların şehri Themyscira ilk olarak Anadolu’da yani şimdiki Türkiye’de kuruldu. Ancak daha sonra her Yunan hikayesinde olduğu gibi bir Tecavüz olayı oldu, Heracles Amazonların yemeklerine zehir attı ve tüm amazonları zincire vurdu ve WonderWoman’ın annesi Hippolyta’da dahil olmak üzere çoğuna tecavüz etti ancak WonderWomen o zamanlar henüz yaratılmamıştı, Hippolyta savaş tanrıçası Athena’ya yardım için yalvardı, o da sadece Heracles ve adamlarına karşı bir kan davası gütmeyeceklerine dair söz verirlerse onları kurtaracağını söyledi, Hippolyta aleleacele kabul etti ve zehirin etkilerinden ve zincirlerden kurtuldular ancak kurtulan Amazonlar ilk iş tecavüzcülerden öc almak oldu ve çoğunu öldürdüler, böylelikle sözlerinde durmayıp yaratıcı tanrılarına isyan etmiş oldular ve Amazonların yarısı Yunan tanrılarıyla olan bağlarını kopardılar lakin WonderWoman’ın annesi tanrılara olan bağlılığını sürdürdü ve ceza olarak geri kalan Amazonlar ile aynı isimli şehir tanrılar tarafından bir adaya dönüştürüldü ve büyük okyanusdaki Cehennem Kapısının üzerine yerleştirildi ve Amazonlara da bu kapının bekçiliği görevi verildi. Uzun lafın kısası Amazonlar Türk diyebiliriz. Böylelikle THY’ye güzel bir PR alt yapısı yıllar öncesinden sunulmuş oldu 🙂