reklamı kapat

POPÜLER

THY

Türk Hava Yolları’ndan Batman v Superman’e özel iki yeni reklam [Video]

Geçtiğimiz ayın sonunda yayınlanan Batman v Superman fragmanında Türk Hava Yolları bize güzel bir sürpriz yapmıştı. Türk Hava Yolları markasını ön plana çıkaran fragmanda Wonder Woman, THY’ye ait bir uçakta karşımıza çıkmıştı.

Filmin ana sponsorlarından biri olan Türk Hava Yolları, Amerika’da her yıl düzenlenen Amerikan Futbol Ligi’nin şampiyonluk maçı sırasında iki yeni reklam yayınladı. Türk Hava Yolları’nın yaratıcı reklam filmleri “En çok ülkeye uçan havayolu; Türk Hava Yolları, yeni uçuş noktasını gururla sunar” ifadesiyle başlayan reklam filmlerinde Türk Hava Yolları’nın Gotham City ve Metropolis isimli hayali şehirlere seferler düzenlediği belirtiliyor.

Filmde Batman karakterini canlandıran ünlü oyuncu Ben Affleck’in ve Superman’in azılı düşmanlarından Lex Luthor’un rol aldığı reklam filmlerini haberin girişinde ve haberin devamında yer alan videolar üzerinden izleyebilirsiniz. Bu arada hatırlatmakta yarar var. Başrollerde Ben Affleck ve Henry Cavill’ın olduğu Batman v Superman: Dawn of Justice, 25 Mart’ta vizyona girecek.

VİDEO