reklamı kapat

POPÜLER

Battlefield 3 kısa süreliğine ücretsiz!

EA, Battlefield Hardline oyununun E3‘ten önce internete sızmasıyla gündem değiştirme taktiği mi başvuruyor bilemeyiz ama bu ay yaptıkları “On the House” isimli promosyonun konuğu Battlefield 3 oldu.

EA, hem oyun kütüphanesi olarak hizmet veren hem de dijital oyun kopyaları satan platformu Origin üzerinden On the House etkinliğine tam gaz devam ediyor. Firmanın seçip yerleştirdiği bir oyunu ücretsiz olarak alabileceğiniz bu kısa süreli “indirim” oyunculara en yeni oyunları vermiyor belki ancak bir türlü alamadığınız oyunlara sahip olmak için güzel bir fırsat sunuyor.

Oyunun tam sürümüne ücretsiz olarak erişebildiğiniz bu kampanyada oyun, satın alınmış gibi sürekli olarak kütüphanenizde bulunuyor. Yani öyle kısa süreliğine “oynama hakkı” ya da demo sürüm dağıtımı falan söz konusu değil. Ancak kampanya 3 Haziran’a kadar devam edecek. Plants vs. Zombies Game of the Year versiyonunun da dahil olduğu On the House kampanyası bitmeden Battlefield 3’ü alın deriz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Battlefield 3 kısa süreliğine ücretsiz!” için 6 cevap

 1. Can dedi ki:

  Peki Online oynanabiliyor mu?

 2. sadullah dedi ki:

  kendi ücretsiz yaptıgı için oynanailiyodur buuk ıhtımalle

 3. CAN dedi ki:

  Teşekkürler…

 4. Autemedon dedi ki:

  Arkadaşlar şu anda internet bağlantım sınırlı o yüzden oyunu indiremiyorum fakat origini indirip kurduktan sonra oyunu indirmesem başka bir zamanda indirsem olur mu ? (3 hazirandan sonra.)

 5. fatih çelik dedi ki:

  korsan cd bul yada crackli versiyonun varsa orijin gamesin içine kopyala.O zaten dosya doğrulaması yapacaktır.sıkıntı yapma

 6. Atakan dedi ki:

  Origin i indir oyunu Get It Now yap arşive ekliyo sonra indirebilirsin sıkıntı olmaz.