reklamı kapat

POPÜLER

The Sims 4’ten yeni fragman: Ev yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı [Video]

The Sims serisi insanın hükmetme açlığını besleme konusunda en iyi oyunlardan biri olabilir. Bu kadar efsaneleşmesinin sebebi de oyunun oyuncu için “Tanrı” simülasyonu yaratmasındandır belki kim bilir? Ancak oyunun bir başka güzel yanı ise yaratıcılığı sonuna kadar zorlaması.

The Sims’in ilk oyununu oynadığımızda inanılmaz etkilenmiştik. O kadar eğlenceli ve o kadar kontrolü oyuncuya veren bir oyundu ki! Karakterleri yaratma, insan ilişkileri geliştirme, evimizi hırsızlardan koruma… Daha sayılabilecek onlarca şey var ancak oyunun bir ev yaratma kısmı belki de o dönem çocukluğunda The Sims oynamış olanları şimdinin mimarı yapmaya doğru itti.

The Sims 4‘ün yeni videosunda da ev yapmanın nasıl geliştirildiği gözler önüne seriliyor. Artık her şey daha kolay ve daha büyüleyici. Tabii mimarlığa göre çok ütopik bir tasarım aşaması olsa da The Sims 4 sizi mimar gibi hissettirecek her detayı eklemiş. Oyunun ev yapım aşamasını sıkıcı ve uzun bulanları bile en azından bir iki ev yapmaya itecek olan fragman bize oyunun daha önce sınırladığı noktalardaki gelişimini de gösteriyor. Bir önceki haberimizde Goth çiftini yaratan ekip, bu fragmanda onların evini tasarlayarak Sims hayranlarını da E3’teki konferanslarına iyice ısıtmış oldu. The Sims 4 beklediğimizden çok daha güzel olacak gibi görünüyor. Yeni modları denemek için sabırsızlanıyoruz.

VİDEO