reklamı kapat

POPÜLER

The Sims 4 ile karakterler daha da gerçekçi hale gelecek [Video]

Electronic Arts‘ın yıllardır vazgeçemediği, oyuncuların da oynamaktan bıkmadığı The Sims, yeni oyununun karakter yaratma bölümünü bir video ile tanıttı. Daha gerçekçi karakterlerin ve daha geniş bir karakter yaratma ekranının geleceğini çok önceden duyuran ekip, yayınladığı video ile sözünde durduğunu gösterdi.

İnsanlar yaratıp yönettiğiniz, evler tasarlayarak mimari yeteneklerinizi konuşturduğunuz ve bir nevi yarattığınız evrenin tanrısı olduğunuz oyun The Sims, eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor. The Sims 4 ile karakter yaratma sürecini tamamen değiştirip geliştiren yaratıcı ekip oldukça etkileyici bir iş çıkarmış. The Sims 3’teki sınırlı düzenleme seçeneğinin ve karmaşık karakter yaratma ekranını ortadan kaldırılması sayesinde direkt yarattığınız Sim’in üzerine yakınlaşıp ok tuşlarıyla karakterlerin görünüşünde aklınıza gelebilecek hemen her tür değişikliği yapabilirsiniz.

sims4
Serinin vazgeçilmez ailesi Goth‘ları tasarlayan ekip videoda yapabileceklerinizin bir kısmını göstermiş. Yüzün hemen hemen her yerini değiştirebildiğiniz bu yaratım sürecinde, vücut üzerinde de daha ayrıntılı değişiklikler yapabiliyorsunuz. Bir önceki oyunda da olduğu gibi karakterinize kişilik özellikleri seçerek, oyun içi yeteneklerini bu özelliklere göre ayarlayabilirsiniz. Hatta karakterinizin yürüyüş tarzını bile belirleyebilirsiniz. Yeni kıyafet tasarımları da getiren ekip, daha gelişmiş bir karakter yaratma deneyimiyle oyuncuların yorumlarını bekliyor. The Sims 4 sonbahara doğru PC için çıkışını gerçekleştirecek.

VİDEO