reklamı kapat

POPÜLER

Sims 4 sonunda kişiselleştirilebilir evcil hayvan paketini duyurdu [Video]

EA‘in en sevilen serilerinden olan Sims, dördüncü oyun için her zamanki gibi evcil hayvan paketini duyurdu. Ancak bu kez ufukta daha gelişmiş bir deneyim var.

Karakter yaratım ve kişiselleştirme özelliklerini iyiden iyiye geliştiren Sims 4, serinin en gerçekçi simülasyonunu sunuyor. Haliyle gelen ek paketlerden de aynı derecede bir gelişim bekliyoruz. Tabii evcil hayvan paketinin olmadığı bir Sims oyunu artık düşünülemez. Hayatımızın merkezinde olan minik dostlarımız sonunda Sims 4’teki yerlerini almaya hazır.


Cats & Dogs isimli yeni ek paket beraberinde “Create A Pet” (Evcil hayvanını yarat) özelliğini de getiriyor. Artık oyuncular minik dostlarını dileğince kişiselleştirebilecek. Öyle ki yaşını, cinsini ve kişisel özelliklerini dahi ayarlamak mümkün. Oyuncular aynı zamanda farklı cinsleri karıştırabilir, tüylerinin rengini değiştirebilir. Ek paket aynı zamanda Sims serisinde bir ilki daha yapıyor ve evcil hayvanlarınız için geniş bir yelpazede aksesuar ve kıyafet çeşitliliği sunuyor.

Evcil hayvanların yanı sıra Cats & Dogs’la beraber veteriner de olabiliyorsunuz. Kendi özel kliniğinizi açabilir ve orayı işletebilirsiniz. Sims fanatiklerinin en sevdiği ek paketlerden biri olan Cats & Dogs 10 Kasım‘da Mac ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.