reklamı kapat

POPÜLER

Monster Hunter: World

Monster Hunter: World’ün etkileyici deneyiminin arkasındaki sır [Video]

Geçtiğimiz ocak ayında oyuncularla buluşan Monster Hunter: World, oyuncular için yarattığı benzersiz dünyanın arka planını gözler önüne seriyor. Gelişmiş animasyon teknolojilerinin kullanıldığı oyun gerçekçi bir his yaratmayı amaçlıyor.

Capcom‘un Monster Hunter serisine dahil ettiği son oyun daha karakter oluşturma ekranında sizi esir alanlardan. Detaylı karakter oluşturma paneliyle gerçekçi bir deneyime önem verdiği belli olan oyunun yapım aşamasında kullanılan teknolojiler ise yüksek bütçeli filmleri aratmıyor. Hareket yakalama özelliğini kullanan ekip hem karakterlerin hem de canavarların hareketleri için insan çalışanlarla kurgu yaratmış. Yayınlanan videoda kamera arkasını gördüğümüz geliştirme süreci ekibin adanmışlığına hayran bırakacak cinsten.

Monster Hunter: World
Monster Hunter: World

Yeni bir maceraya hazır mısınız?

Serinin son oyununda elbette rolümüz bir avcı. Karakter yaratma ekranında karakteri tamamen kişiselleştirdikten ve bize eşlik edecek olan yardımcımızı da kozmetik açıdan değiştirdikten sonra maceraya hazır hale geliyoruz. Yaratıkları avlama, öldürme ya da tuzağa düşürme gibi belirli görevleri gerçekleştirdiğimiz oyun farklı atmosferiyle de oyuncuyu sarmayı başarıyor. Açık dünya oyunu olan Monster Hunter: World, başına oturup uzun süre kalkamayacağınız oyunlardan anlayacağınız. 2 hafta gibi bir sürede 6 milyon kopya satmayı başaran oyun aynı zamanda Capcom’un en hızlı satan oyunu konumunda. Oyunun yaratım sürecine ilişkin videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışta.