reklamı kapat

POPÜLER

the-sims-4

The Sims 4 ile akıllı Sim’ler hayatınıza giriyor [Video]

The Sims 4 yeni Sim yaratma ekranı ve inşa modu fragmanlarıyla oyunun tutkunlarına The Sims 3’ten sonra yaptığı değişikliklerle ilgili bir fikir vermişti. E3’te gerçekleştirilen basın sunumunda ise yeni Sim’lerin ne kadar akıllı olduğuna vurgu yapıldı.

The Sims 4 için sabırsızlığımız had safhada! Şimdiye kadar izlediğimiz iki video da The Sims 4’ün bir önceki oyuna göre daha geliştirilmiş ve güzelleştirilmiş olduğunun kanıtı. Özellikle en çok zaman harcadığımız iki alan üzerine detaylı videolar izlemek oyunla ilgili beklentilerimizi hiç olmadığı kadar artırmıştı, ancak oynanış açısından ne gibi farklılıklar geldiğini görememiştik.

E3’te yapılan sunumda Sim’lerin ne kadar “akıllı” hale geldiğine tanık oluyoruz. Artık bir önceki gün yaşadıkları olayı hatırlayarak etkisini ertesi gün de yaşayabilen Sim’lerin duyguları neredeyse gerçek! Tek bir Sim’in ruh halinin diğer Sim’leri de çok kolay etkileyebildiğini öğrendiğimiz oyunda, çevrimiçi topluluğa bağlanarak başkalarının yarattığı Sim’leri evimize davet edebiliyoruz. The Sims 4 deneyimini 2 Eylül’den itibaren PC ve Mac üzerinden yaşayabilirsiniz.

VİDEO