reklamı kapat

POPÜLER

Bekleyiş sona erdi; Monument Valley 2 görsel şölen sunmaya hazır! [İndir]

Etkileyici görselliği ve keyifli oynanış dinamikleriyle gönüllerde taht kuran bulmaca oyunu Monument Valley‘in devam oyunu sonunda indirilmeye sunuldu.

Kısa sürede oldukça popüler olan bulmaca oyunu Monument Valley, 30 milyonun üstünde kullanıcısıyla App Store’un en sevilen oyunları arasındaki yerini almıştı. Gerek sunduğu etkileyici seviye tasarımları, gerek müzikleri, gerek oynanışıyla dört dörtlük bir oyun deneyimi sunsa da kısa sürede tamamlanan oyunun tadı damağımızda kalmıştı. WWDC 2017‘de Apple’ın heyecan verici duyuruları arasında oyunun ikincisi de müjdelenmiş oldu.


Yeni seviye tasarımları, geliştirilmiş oyun dinamiği, ikinci bir karakterle Monument Valley 2 en az ilk oyun kadar iddialı görünüyor. Monument Valley evreni içinde tamamen yeni bir hikaye sunan oyun, farklı etkileşimlerle de deneyimi artırıyor. Bu sefer hikaye Ro ve çocuğunun bu artistik evren içindeki macerasını anlatıyor.

Etkinlikle beraber indirilmeye sunulan oyun şimdilik sadece iOS’e özel olarak çıkarıldı. Ancak bir önceki oyunun Play Store’da olduğu düşünülünce, Android kullanıcıları için de yakın zamanda indirilmeye sunulması bekleniyor. Geliştiriciler ikinci oyundan keyif almak için ilk oyunu oynamanın gerekli olmadığını belirtiyor ancak Monument Valley 2’yi oynadıktan sonra ilk oyunu da denemek isteyeceğinizden emin olabilirsiniz.