reklamı kapat

POPÜLER

Monument Valley 2
Monument Valley 2
Monument Valley 2
Monument Valley 2
Monument Valley 2

Monument Valley 2 oyunundan Android kullanıcılarını sevindirecek haber [Video]

iOS platformunun en beğenilen oyunlarından biri olan Monument Valley 2, çok yakında Android platformuna geliyor. İmkansız bir mimari yapıda “Ro” isimli anne ve çocuğunun macerasını konu alan oyun, bir önceki oyunda olduğu gibi görsel illüzyonlar yer alıyor.

Mimari yapılardaki bulmacaları çözmeye çalıştığımz oyun, Monument Valley evreni içinde tamamen yeni bir hikaye sunuyor. Farklı etkileşimlerle deneyimi artıran oyun, etkileyici görselliği ve keyifli oynanış dinamikleriyle Android kullanıcılarının da ilgisini çekmeye hazırlanıyor. iOS platformunda 17,99 TL’den indirmeye sunulan Monument Valley 2’de 14 bölümün yer aldığını belirtelim. Minimalist tasarımı, kaliteli müzikleri ve oynanış yapısıyla büyük bir beğeni kazanan oyunun Android kullanıcılarına bir sürprizi var. Monument Valley 2, iOS platformunda 17,99 TL fiyat etiketine sahipken Android platformunda ücretsiz olarak yayınlanacak.

Monument Valley 2
Monument Valley 2
Monument Valley 2

Monument Valley 2 ne zaman yayınlanacak?

Merakla beklenen oyun, 6 Kasım’da Android kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Ünlü bulmaca oyununun tanıtım videosunu haberin devamındaki video üzerinden izleyebilirsiniz.

Tanıtım videosu