reklamı kapat

POPÜLER

KIA koronavirüs

Benzinli fiyatına dizel; KIA ürün yelpazesinde haziran kampanyası

KIA, haziran ayına özel hazırladığı yaz kampanyalarıyla ürün gamındaki önemli modelleri kapsam içerisine alarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Haziran ayı kapsamında diğer üreticiler gibi kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışan KIA, önemli isimlerini öne sürüyor. Amiral modeli olan ve 1.6 dizel otomatik versiyona kavuşan Sportage, haziran ayına özel olarak 40 bin TL’ye, 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla yetkili satış noktalarında olacak. KIA’nın Avrupa’da tasarlanan ve üretilen Ceed modelinin üçüncü nesli de dizel motorlu versiyonuyla benzinli motor fiyatına satışa sunuluyor.

KIA koronavirüs

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KIA haziran kampanyası detayları

Dizel motor seçeneğinde ortalama 4,3 litre yakıt tüketimiyle de ön plana çıkan Ceed’in benzinli turbo motora sahip otomatik şanzıman seçeneği ve Ceed Sportswagon modeli de 30 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde sıfır faiz fırsatıyla müşterilere sunuluyor. KIA’nın haziran ayı kampanyaları kapsamına alınan bir diğer binek model ise Rio. Koreli üretici B sınıfında kendisin temsil eden aracını 84 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Ticari araç satın almayı düşünenler için listeye dahil edilen Bongo ise 85 bin 100 TL’den başlayan fiyatlar ve 20 bin TL’ye, 12 ay boyunca yüzde sıfır faiz fırsatıyla meraklılarını bekliyor olacak.

İlginizi çekebilir

2019 KIA Soul