reklamı kapat

POPÜLER

Meizu

BİM’den uygun fiyata kablosuz hoparlör almayı düşünenlere müjde

BİM mağazaları uygun fiyatlı ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor. BİM mağazaları bu kez Meizu’nun kablosuz hoparlörünü satışa sunuyor.

Meizu A20 olarak adlandırılan hoparlör piyasadan daha uygun fiyata piyasaya sunuluyor. 1.800 mAh pilden güç alan hoparlör Bluetooth 4.2 bağlantısıyla mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor. Çıkış gücü 5 watt olan hoparlörün kablosuz çalışma mesafesi ise 10 metre. Pili tam şarj edildiğinde 15 saate kadar kullanım imkanı sunan hoparlörün frekans aralığı ise 100-20 Khz. 2 yıl garantiyle kullanıcıların beğenisine sunulacak Meizu A20, piyasada 129 TL’ye satılırken, BİM mağazalarında 99 TL’den satışa sunulacak. Uygun fiyata kablosuz hoparlör almayı düşünenler için bu fırsatın iyi bir seçenek olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİM kısa bir süre önce Vestel Venus V4 için kampanya yapmıştı

BİM, Android Nougat 7.0 yüklü gelen telefonu Vestel servis güvencesi altında satışa sunmuştu. Vestel Venus V4, Vestel’in internet sayfasında 1.299 TL‘ye satılırken, Bim mağazalarında 949 TL‘den satışa sunulmuştu. Telefonun uygun fiyatlı ve yüksek pil kapasiteli telefon sahibi olmayı düşünenlere göz kırptığını söyleyelim.