reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-CH700N

Yapay zeka ve gürültü engelleme destekli kablosuz kulaklık: Sony WH-CH700N

Sony yeni kablosuz kulaklığı WH-CH700N’i kullanıcıların beğenisine sundu. Gürültü engelleme özelliğine sahip olan kulaklık, müzik severlerin ve iş seyahatinde olanların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Sony WH-CH700N, çağrılar ve kişisel asistanlar için entegre bir ses mikrofonunun yanı sıra istenmeyen ortam seslerini engellemek için gürültü engelleyici özellikler sunuyor. Rakip modellerin aksine Sony kulaklıkta yapay zeka gürültü önleme teknolojisi kullanılıyor. Gürültü engelleme teknolojisi, ortam seslerini analiz etmek ve gürültü engelleme özelliğini optimum performansta ayarlamak için yapay teknolojisinden yararlanıyor. Bu, Sony WH-CH700N’yi özellikle açık çalışma alanları, uçaklar veya kullanıcının çevre ortamdan izolasyonu gereken herhangi bir yer gibi gürültülü yerlerde faydalı kılıyor.

Kullanıcılar, kullandıkları özelliklere bağlı olarak kulaklığı tam dolu pille 35 saate kadar kullanabiliyor. 10 dakika hızlı şarj sayesinde 60 dakikalık oynatma süresi sunan Sony WH-CH700N’de Google Asistan özelliğinin de bulunduğunu belirtelim.

Sony, sıkıştırılmış ses dosyalarının kalitesini artırmak için Dijital Ses Geliştirme Motorunu (DSEE) WH-CH700N’ye yerleştirmiş durumda. Diğer özellikler arasında geniş bir 7 Hz – 20.000 Hz frekans aralığı, 20 Ohm empedans, kablolu bağlantı için 3,5 mm bağlantı noktası ve 40 mm sürücüler bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-CH700N’nin fiyatı ne kadar?

Sony WH-CH700N yurt dışında piyasaya sunulmuş durumda. Kablosuz kulaklığın yurt dışı satış fiyatı ise 198 dolar.

İlgili video

PlayStation Classic’in tanıtımı