reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Bütçe dostu Xiaomi Mi Taşınabilir hoparlörün fiyatı geriledi

Xiaomi Mi Taşınabilir hoparlörün fiyatı geriledi. Piyasada 849 TL‘ye satılan taşınabilir hoparlör yapılan bir indirimle 439 TL‘ye satılıyor. Siyah renkli model bu fiyata satılırken hoparlörün mavi renkli modelinin fiyatı ise 483 TL.

İki adet satın alındığında stereo deneyim sunan Xiaomi Mi Taşınabilir hoparlör pili tam olarak şarj edildiğinde 13 saate varan bir kullanım imkanı sunuyor .16 watt gücünde bir ses çıkışı sunan hoparlör IPX7 sertifikasına da sahip. Hoparlör bu sayede suya dayanıklı. Xiaomi’nin belirttiğine göre hoparlör banyolarda ve dış mekanlarda kullanılabiliyor. Dahili mikrofona da destek veren hoparlör bu sayede kullanıcıların telefonlarına gelen aramalarını hoparlörleri üstünden cevaplamasına imkan tanıyor. Bluetooth 5.0 bağlantısı sayesinde mobil cihazlara kablosuz olarak bağlanabilen hoparlör 4 saatte şarj ediliyor. Pil kapasitesi 2.600 mAh olan hoparlör mobil cihazları şarj etme yeteneğine sahip değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı kablosuz hoparlör arayanlara: Xiaomi Mi Taşınabilir hoparlör

Xiaomi imzalı hoparlör uygun fiyatıyla öne çıkan bir kablosuz hoparlör. Uzun pil ömrüyle de göze çarpan model yüksek fiyatlara çıkmak istemeyen ve şu sıralar bir kablosuz hoparlör satın almayı düşünen kullanıcıların göz atması gereken bir model.

İlginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca