reklamı kapat

POPÜLER

Anker SoundCore Flare II

Anker SoundCore Flare II kablosuz hoparlör için 1.800 TL’lik fiyat avantajı [Mart 2024]

Anker SoundCore Flare II kablosuz hoparlörün fiyatı yeniden geriledi. Sesi 360 derece yayabilen hoparlör silindirik tasarımıyla öne çıkıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modelde  BassUp teknolojisi kullanılıyor.

Bu teknoloji sayesinde güçlü bir bas deneyimi sunan Anker SoundCore Flare II  hoparlörde özel olarak tasarlanmış DSP yonga ve çift bas radyatörler yer alıyor. 20 watt gücünde bir ses performansına sahip olan hoparlör kompakt gövdede güçlü bir performans vadediyor. Anker’in belirttiğine göre model piyasadaki taşınabilir hoparlörlerden daha güçlü bir bas performansına sahip. IPX7 sertifikasına sahip olan hoparlör bu sayede suya karşı da dayanıklı. Hoparlörün üst ve alt tarafında yer alan ışık sayesinde göz kamaştıran bir tasarım da sunan hoparlörde 6 aydınlatma modu yer alıyor. 100’den fazla Flare II taşınabilir Bluetooth hoparlörü tek bir cihaza bağlamak mümkün. Pil kapasitesi 5.200 mAh olan hoparlör tam dolu pille 12 saate varan kullanım imkanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker SoundCore Flare II hoparlörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Hoparlörün pili yaklaşık 3.5 saatte yüzde 100 şarj seviyesine ulaşıyor. USB-C üzerinden şarj edilebilen hoparlör uygun fiyata güçlü ses performansı elde etmek isteyen kullanıcıları hedef alıyor. Piyasada 3.499 TL‘ye satılan hoparlörün indirimli fiyatı ise 1.694 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER