reklamı kapat

POPÜLER

Anker SoundCore Flare II

12 saat pil ömrü sunan Anker Soundcore Flare II kablosuz hoparlör için 1.600 TL’lik indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Anker SoundCore Flare II kablosuz hoparlörün fiyatı yeniden düştü. Sesi 360 derece yayabilen hoparlör silindirik tasarımıyla göze çarpıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan hoparlörde BassUp adı verilen bir teknoloji kullanılıyor.

Bu teknoloji sayesinde güçlü bir bas deneyimi sunan modelde özel olarak tasarlanmış DSP yonga ve çift bas radyatörler yer alıyor.  20 watt gücünde bir ses performansına sahip olan hoparlör kompakt gövdede güçlü bir performans vadediyor. Anker’in belirttiğine göre model piyasadaki taşınabilir hoparlörlerden daha güçlü bir bas performansına sahip. IPX7 sertifikasına sahip olan hoparlör bu sayede suya karşı da dayanıklı. Hoparlörün üst ve alt tarafında yer alan ışık sayesinde göz kamaştıran bir tasarım da sunan hoparlörde 6 aydınlatma modu yer alıyor. 100’den fazla Flare II taşınabilir Bluetooth hoparlörü tek bir cihaza bağlamak mümkün. Pil kapasitesi 5.200 mAh olan hoparlör tam dolu pille 12 saate varan kullanım imkanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Flare II kablosuz hoparlörün indirimli fiyatı ne kadar?

Hoparlörün pili yaklaşık 3.5 saatte yüzde 100 şarj seviyesine ulaşıyor. USB-C üzerinden şarj edilebilen hoparlör uygun fiyata güçlü ses performansı elde etmek isteyen kullanıcıları hedef alıyor. Piyasada 3.499 TL‘ye satılan hoparlörün indirimli fiyatı ise 1.709 TL. Kullanıcılar hoparlörü kredi kartlarıyla 4 ay taksitle de satın alabiliyor.
Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın