reklamı kapat

POPÜLER

Anker SoundCore Mini 3 Pro

15 saat pil ömrü sunan Anker SoundCore Mini 3 Pro kablosuz hoparlör için indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Anker SoundCore Mini 3 Pro kablosuz hoparlör için indirim fırsatı geldi. Kompakt tasarımı ve uygun fiyatıyla öne çıkan kablosuz hoparlör, IPX7 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı. Hoparlör aynı zamanda uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor.

SoundCore Mini 3 Pro modelindeki  pili yüzde 100 şarj edildiğinde 15 saate kadar kullanılabiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Hoparlör, 6 watt’lık ses çıkına sahip. Ses ayarları Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebiliyor. Bass Up teknolojisine sahip hoparlör, bu sayede güçlü bir bas performansı vadediyor. Soundcore Mini 3 Pro, müziğin ritmini kullanarak şarkı boyunca tamamen senkronize dans eden LED aydınlatma sistemini de bünyesinde barındırıyor. LED aydınlatma sistemiyle dikkat çeken hoparlörde USB-C bağlantı noktası kullanılıyor. 100’den fazla hoparlöre de bağlanabilen Mini 3 Pro, PartyCast teknolojisine de sahip. Anker’in yeni hoparlörü özellikle taşınabilirliğe önem veren ses tutkunlarına hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker SoundCore Mini 3 Pro hoparlörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Resmi satış fiyatı 1.599 TL olan hoparlör bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 999 TL‘ye temin edilebiliyor. Hoparlör kredi kartlarıyla 4 taksit seçeneğiyle de satılıyor.
Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER