reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Motion X600

Anker Soundcore Motion X600 kablosuz hoparlör için 3.250 TL’lik indirim fırsatı [Mart 2024]

Anker Soundcore Motion X600 kablosuz hoparlör için yeni indirim fırsatı geldi. Üç farklı renk seçeneğine sahip olan televizyon Anker’in Türkiye garantisiyle geliyor.

Tiyatro akustiğinden esinlenen Anker Soundcore Motion X600, etrafa ses dağıtmak için yerleştirilmiş 5 sürücü ve 3 amplifikatöre sahip. 5 adet sürücü özelliğinin bulunması sayesinde seslerin daha net olarak aktarılmasını gerçekleştiriliyor. 3 amplifikatör ise en ince ayrıntıları algılamaya imkan tanıyor. 50 watt’lık güç sunan hoparlör akıllı DSP özelliğiyle stereo sesi 3 kanallı ses haline getiriyor. Geniş 40 kHz frekansı, her şarkının tüm detaylarını ve nüanslarını duymanızı sağlıyor. Dahili alüminyum sapı kullanıcıların hoparlörü kolayca taşımasına imkan tanıyor. Kullanıcılar hoparlörü yüzde 100 şarj ettiğinde 12 saate varan pil ömründen yararlanabiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma göre değişiklik gösteriyor. IPX7 sertifikasına destek veren hoparlör su sıçramalarına karşı dayanıklı. Hoparlör bununla birlikte Soundcore uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulamada ekolayzır bulunduğu için sesler kolay bir şekilde ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Motion X600 kablosuz hoparlör uygun fiyata güçlü ses performansı vadediyor

Cihazda ayrıca AUX girişi de yer alıyor. Bu bağlantı noktasına eski model ses çalarları bağlamak mümkün. Resmi fiyatı 9.999 TL olan hoparlör yapılan indirimle  6.749 TL‘ye satılıyor. Kullanıcılar hoparlörü kredi kartlarıyla dört taksitle de satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın