reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Motion X600

12 saat pil süresi sunan Anker Soundcore Motion X600 kablosuz hoparlör için avantajlı fiyat [Mayıs 2024]

Anker Soundcore Motion X600 kablosuz hoparlörün fiyatı düştü. Anker’in Türkiye garantisiyle gelen telefon üç farklı renk seçeneği sunuyor.

Etrafa ses dağıtmak için yerleştirilmiş 5 sürücüyü bünyesinde barındıran Anker Soundcore Motion X600 modelinde 3 amplifikatör bulunuyor.  Tiyatro akustiğinden esinlenen hoparlör seslerin daha net olarak aktarılmasını sağlıyor. 3 amplifikatör ise en ince ayrıntıları algılamaya imkan tanıyor. 50 watt’lık güç sunan hoparlör akıllı DSP özelliğiyle stereo sesi 3 kanallı ses haline getiriyor. Geniş 40 kHz frekansı, her şarkının tüm detaylarını ve nüanslarını duymanızı sağlıyor. Dahili alüminyum sapı kullanıcıların hoparlörü kolayca taşımasına imkan tanıyor. Kullanıcılar hoparlörü yüzde 100 şarj ettiğinde 12 saate varan pil ömründen yararlanabiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma göre değişiklik gösteriyor. IPX7 sertifikasına destek veren hoparlör su sıçramalarına karşı dayanıklı. Hoparlör bununla birlikte Soundcore uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulamada ekolayzır bulunduğu için sesler kolay bir şekilde ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Motion X600 hoparlörün indirimli fiyatı ne kadar?

Cihazda ayrıca AUX girişi de yer alıyor. Bu bağlantı noktasına eski model ses çalarları bağlamak mümkün. Resmi fiyatı 9.999 TL olan hoparlör yapılan indirimle  6.699 TL‘ye satılıyor. Kullanıcılar hoparlörü kredi kartlarıyla üç taksitle de satın alabiliyor. Bugünlerde fiyat/performans odaklı bir kalbosuz hoparör arıyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz.

anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın