reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Motion X600

12 saat pil ömrü sunan Anker Soundcore Motion X600 için indirim fırsatı [Ocak 2024]

 - Güncelleme: 13 Ocak 2024 10:01

Anker Soundcore Motion X600 kablosuz hoparlörün fiyatı geriledi. Anker Türkiye garantisiyle gelen hoparlör Ay Mavisi, Yeşil ve Gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.

Tiyatro akustiğinden esinlenen Anker Soundcore Motion X600, etrafa ses dağıtmak için yerleştirilmiş 5 sürücü ve 3 amplifikatöre sahip. 5 adet sürücü özelliğinin bulunması sayesinde seslerin daha net olarak aktarılmasını gerçekleştiriliyor. 3 amplifikatör ise en ince ayrıntıları algılamaya imkan tanıyor. 50 watt’lık güç sunan hoparlör akıllı DSP özleliğiyle stereo sesi 3 kanallı ses haline getiriyor. Geniş 40 kHz frekansı, her şarkının tüm detaylarını ve nüanslarını duymanızı sağlıyor. Dahili alüminyum sapı kullanıcıların hoparlörü kolayca taşımasına imkan tanıyor. Kullanıcılar hoparlörü yüzde 100 şarj ettiğinde 12 saate varan pil ömründen yararlanabiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma göre değişiklik gösteriyor. IPX7 sertifikasına destek veren hoparlör su sıçramalarına karşı dayanıklı. Hoparlör bununla birlikte Soundcore uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulamada ekolayzır bulunduğu için sesler kolay bir şekilde ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Motion X600 kablosuz hoparlörün indirimli fiyatı ne kadar?

Cihazda ayrıca AUX girişi de yer alıyor. Bu bağlantı noktasına eski model ses çalarları bağlamak mümkün. Resmi fiyatı 9.999 TL olan hoparlör yapılan indirimle  8.899 TL‘ye satılıyor. Kullanıcılar hoparlörü kredi kartlarıyla dört taksitle de satın alabiliyor.

anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER