reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Motion+

Anker Soundcore Motion+ kablosuz hoparlör için yeni fiyat avantajı [Ocak 2024]

Anker Soundcore Motion+ kablosuz hoparlör için yeni bir indirim fırsatı var. Kompakt boyutuyla öne çıkan kablosuz hoparlör Qualcomm aptX tarafından geliştirilmiş olan yüksek çözünürlüklü ses vadediyor.

Anker Soundcore Motion+, iki adet ultra yüksek frekanslı hoparlöre, woofer’a ve pasif radyatörlere sahip. 30 watt’lık bir güç sunan hoparlörde özel bassuptm teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde düşük frekanslar, gerçek zamanlı olarak geliştiriliyor. Motion+’ ın ultra geniş frekans aralığı, 50 Hz’den 40 kHz’e kadar uzanıyor. Tamamen su geçirmez kılıf (IPX7 destekli) ile sıvılara karşı koruma sağlayan hoparlörde 6.700 mAh kapasiteli pil kullanılıyor. Bu pil yüzde 100 şarj edildiğinde 12 saatlik bir pil ömrü sağlanıyor. Pek tabii bu süre kullanım koşullarına bağlı değişiklik gösteriyor. Hoparlör geliştirilmiş ses dağılımı için 15 derecelik bir açı ile yukarı doğru konumlandırılmış durumda. Bluetooth 5.0 desteğine sahip olan hoparlör bu sayede kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. USB-C bağlantısıyla şarj edilebilen hoparlör yaklaşık 1 kilogram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Motion+ kablosuz hoparlörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Hoparlör aydınlatmaya destek vermiyor. Cihaz Soundcore uygulamasıyla da uyumlu şekilde çalışıyor. Resmi satış fiyatı 4.499 TL olan hoparlör yapılan indirimle 3.824 TL‘ye satın alınabiliyor. Anker Türkiye garantisiyle gelen hoparlör kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılıyor.
anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın