reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Motion+

Anker Soundcore Motion+ kablosuz hoparlörün fiyatı en düşük seviyede [Nisan 2024]

Anker Soundcore Motion+ kablosuz hoparlörün fiyat yapılan bir indirim sayesinde piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Kompakt boyutta güçlü ses performansı vadeden cihazda Qualcomm aptX imzalı yüksek çözünürlüklü ses desteği yer alıyor.

Anker Soundcore Motion+, iki adet ultra yüksek frekanslı hoparlöre, woofer’a ve pasif radyatörlere sahip. 30 watt’lık bir güç sunan hoparlörde özel bassuptm teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde düşük frekanslar, gerçek zamanlı olarak geliştiriliyor. Motion+’ ın ultra geniş frekans aralığı, 50 Hz’den 40 kHz’e kadar uzanıyor. Tamamen su geçirmez kılıf (IPX7 destekli) ile sıvılara karşı koruma sağlayan hoparlörde 6.700 mAh kapasiteli pil kullanılıyor. Bu pil yüzde 100 şarj edildiğinde 12 saatlik bir pil ömrü sağlanıyor. Pek tabii bu süre kullanım koşullarına bağlı değişiklik gösteriyor. Hoparlör geliştirilmiş ses dağılımı için 15 derecelik bir açı ile yukarı doğru konumlandırılmış durumda. Bluetooth 5.0 desteğine sahip olan hoparlör bu sayede kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. USB-C bağlantısıyla şarj edilebilen hoparlör yaklaşık 1 kilogram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Motion+ kablosuz hoparlör uygun fiyatıyla göze çarpıyor

Hoparlör aydınlatmaya destek vermiyor. Cihaz Soundcore uygulamasıyla da uyumlu şekilde çalışıyor. Resmi satış fiyatı 4.999 TL olan hoparlör yapılan indirimle 3.499 TL‘ye satın alınabiliyor. Anker Türkiye garantisiyle gelen hoparlör kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın