reklamı kapat

POPÜLER

bioshock

BioShock iOS sürümüyle mobil platforma geçiş yapıyor

Mobil platformlara geçen oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. BioShock serisinin ilk oyununun yazın sonuna doğru iPhone ve iPad için AppStore’da yerini alması bekleniyor.

BioShock serisinin ilk oyunu mobil platform için çıkışını bekliyor. iPhone ve iPad’in belirli modellerinden itibaren oynanabilecek olan oyun, serinin sevenleri için de mobil platform eksikliğini giderme amacını taşıyor. Oyunun tamamını mobil platforma geçiren 2K China bir iki küçük değişikliğe de gitmiş elbette. Dokunmatik ekran için özel ayarlamalar yapılan oyun kabul edilebilir bir performans sergilese de, aynı anda birden fazla şey yapmanız gerektiğinde dokunmatik ekranın biraz zorlayıcı olduğu söyleniyor. Oyun kumandalarını destekleyecek olan oyunun kumanda performansının ise çok daha iyi olduğu konuşuluyor.

iPad ve iPhone arası veri aktarımına sahip olmayan oyunda kayıtlı verilerinizi cihazlar arasında takas edemiyorsunuz. Game Center başarımları ise oyuna eklenmiş detaylar arasında bulunuyor. Ayrıca kullanıcıların oyunla ilgili detayları içeren dijital kitaba erişimleri de mümkün. Oyunun çıkış tarihi ve fiyatıyla iligli ise şimdilik resmi bir açıklama yok.

YORUMLAR