reklamı kapat

POPÜLER

Bisiklet

Bisiklet kullanıcılarının gece görünürlüğünü artıran tasarım

OSRAM ve Isadore’yi bir araya getiren ortaklık, bisiklet kullanıcılarının gece görünürlüğünü ve güvenli sürüşünü bir üst noktaya taşıyor.

Bisiklet kullanımı, hem zihin hem de beden için oldukça faydalı bir aktivite olmasına rağmen özellikle soğuk havalarda ve geceleri bazı riskleri de beraberinde getiriyor. Dünyanın alanında lider aydınlatma teknoloji şirketlerinden OSRAM ve bisikletçiler için kaliteli, sürdürülebilir giyim ürünleri geliştiren Isadore güçlerini birleştirerek bisikletçilerin hayatını kolaylaştıracak inovatif bir tasarıma imza attı. 10 bin mm su basıncına dayanıklı, nefes alabilen materyaller ve sürdürülebilir merinos yünü kullanılan Merinos Membran Softshell Ceket ve Yelek, bisikletçiyi kış koşullarında ve gece sürüşü boyunca güvende ve rahat tutmak amacıyla tasarlandı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bisiklet dışında günlük kullanıma da uygun

Bisiklet sürerken güvende olma mücadelesi, kış geldiğinde daha da yoğunlaşıyor. OSRAM ve Isadore tarafından geliştirilen sistem, Isadore’un rüzgar ve su direnci sağlayan, sürdürülebilir merinos yünü ile sıcak tutan, soğuk hava koşullarına en dayanıklı ceketlerinin arka ve yan taraflarında yer alan ışık şeritlerinden oluşuyor. Bisikletçinin yolda görünürlüğünü sadece arkadan değil, yandan da sağlayan entegre ışık şeritleri, arka cepte taşınabilen bir aerodinamik güç paketi ile kontrol edilebiliyor. Bir sürüşte on saate kadar kullanılabilen güç paketi, binlerce kez şarj olma özelliğine sahip. Ceket ve yelek rahatlıkla yıkanabiliyor ve günlük olarak kullanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Formula 1’de yaşanan son zamanların en kötü kazası