reklamı kapat

POPÜLER

BKM Express
BKM Express
BKM Express

BKM Express’ten Türkiye’de bir ilk: Kasasız alışveriş deneyimi

Türkiye’yi dijital cüzdan teknolojisiyle tanıştıran BKM Express, üyelerini teknolojinin sunduğu imkanlarla buluşturarak alışveriş deneyimini daha rahat, kolay ve zevkli hale getirecek yenilikçi projelere imza atmaya devam ediyor.

Kanyon AVM ve D&R işbirliğiyle gerçekleştirilen proje kapsamında 31 Mart’a kadar Kanyon AVM’ye gelen BKM Express üyeleri, Kanyon Cam Oda‘daki D&R’da kasasız alışveriş yapıyor, her 30 TL’lik alışverişlerinde de 10 TL indirim fırsatından yararlanıyor. BKM Express’in çözüm ortağı KPay ile geliştirdiği altyapı sayesinde kullanıcılar, Cam Oda’da D&R ürünleri arasından istediklerini seçip kasa ve kasiyere ihtiyaç duymadan kolayca ödeme yapıyor. Dünyada da henüz deneme aşamasında olan kasasız alışveriş deneyiminin yaşatıldığı Cam Oda, bu teknolojiyi merak edenler tarafından yoğun ilgi görüyor. Kasasız ödeme sayesinde alışveriş tamamen dijitalleşirken kasa kuyruğunu da tarihe karıştıran bu çözüm ile kullanıcılar, diledikleri ürünü POS cihazlarından kendileri okutup mağazadan çıkıyorlar.

BKM Express’in kasasız ödeme sistemi nasıl çalışıyor?

• Kkullanıcılar önce seçtikleri ürünün barkodunu KPay POS cihazına okutuyor,

• Ardından POS cihazı ekranında oluşan QR kodunu cep telefonlarındaki BKM Express uygulaması ile okutarak ödemelerini kolay bir şekilde tamamlıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Global markaların ilham alacağı ödeme çözümleri tasarlıyoruz

Yeni projeleri ile ilgili değerlendirmede bulunan BKM Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, “Dünyada da henüz deneme aşamasında olan kasasız alışverişi, Türkiye’de ilk defa gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyuz. Global markaların da ilham alacağı çözümler tasarlıyoruz ve bu teknolojilere öncülük etmeyi çok önemsiyoruz. E-ticaret sayesinde artık çok alıştığımız ödeme kolaylıklarının, fiziksel dünyada da mobil cüzdanlarla tecrübe edilebildiğini herkese anlatmak istiyoruz. Mağaza içi mobil ödeme teknolojisini BKM Express kullanıcılarıyla buluşturacağımız projelerimiz devam edecek” dedi.