reklamı kapat

POPÜLER

BlizzCon

BlizzCon kasım ayını sallamaya hazırlanıyor

Blizzard‘ın bu seneki devasa toplantısı BlizzCon‘un kasım ayında yapılacağı duyuruldu. Biletlerini almak için gün sayan hayranlar ise duyurular konusunda oldukça heyecanlı.

Blizzard’ın gerçekleştirdiği bu büyük toplantı 7-8 Kasım’da Güney California’da Anaheim Convention Center’da gerçekleştirilecek. Warcraft‘tan StarCraft‘a kadar tüm Blizzard oyunlarının panellerinin yapılması beklenen bu etkinlikte, gelecekte çıkacak oyunlarla ilgili duyurular da büyük bir merak konusu.

BlizzCon
Blizzard’ın halen gelişmekte olan MOBA’sı Heroes of the Storm ve World of Warcraft’a gelecek ek paket Warlords of Draenor ile ilgili duyurulara sahne olması beklenen etkinlik, aynı zamanda Blizzard oyunlarının e-spor turnuvalarına da ev sahipliği yapacak. StarCraft 2 Dünya Şampiyonası Serisi’nin ve Hearthstone Dünya Şampiyonası’nın gerçekleşeceği etkinlik için bilet satışları 7 Mayıs’ta başlayacak. 199 dolar fiyat biçilen biletlerin bir anda tükeneceğine kuşku yok.

Blizzard’ın yöneticisi Mike Morhaime ise kasım ayında yapacakları duyurular için çok heyecanlı olduğunu belirtti. Etkinlik internet üzerinden canlı olarak da yayınlanacak fakat ücretsiz olmayacak. Bu sene de Blizzard’ın sanal bilet sistemini uygulaması beklenirken henüz bir fiyat duyurusu yapılmadı.