reklamı kapat

POPÜLER

Double Spot

Bluetooth’lu Soundfreaq hoparlörler, CES’te sergilenecek

Soundfreaq‘in CES Fuarı’da tanıtacağı yeni hoparlörler için geri sayım başladı. Şirket, üç yeni hoparlörünü CES’te tanıtmaya hazırlanıyor. Bu hoparlörlerden ilki Pocket Kik isimli hoparlör. Küçük boyutlarda olmasına rağmen temiz ve yüksek kalitede ses sunan hoparlör, sahip olduğu Bluetooth ile bu bağlantı noktasını kullanan cihazlarla iletişim kurabiliyor. 3,5 mm kulaklık girişi ve microUSB’nin de yer aldığı hoparlör, 10 saate kadar müzik dinleme fırsatı sunuyor. Bünyesinde barındırdığı mikrofon ile telefon görüşmesi yapılabilmeyi mümkün hale getiren hoparlör ilkbahar aylarında 99 dolardan satışa sunulacak.
Soundfreaq
Alarm ve saat özelliğine sahip Sound Rise, Pocket Kik’te olduğu gibi kablosuz iletişim için Bluetooth bağlantısına destek veriyor. Farklı parlaklık ayarları ve USB bağlantı noktası da bulunan hoparlör nisan ayında 69 dolardan müzik tutkunlarının karşısına çıkacak.
Double Spot
Soundfreaq’in kullanıcılarla buluşturmaya hazırladığı son hoparlör ise Double Spot. Şirketin yeni ev hoparlörü Double Spot, zengin ve güçlü bir ses deneyimi yaşatmak için özel olarak tasarlanmış stereo sürücüleri bünyesinde barındıyor. Bluetooth’lu cihazlarla kablosuz olarak bağlanan hoparlör, USB üzerinden mobil cihazları şarj etme ve kablosuz olarak çalışma yeteneğine de sahip. Ekstradan 7 saatlik bir pil takviyesi isterseniz ekstradan 39 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Yaz aylarında piyasada olacak hoparlörün tek fiyatı 119, pille birlikte olan satış fiyatı ise 149 dolar.

İLGİLİ HABERLER