reklamı kapat

POPÜLER

soundbar

Samsung, yeni ses sistemlerini CES’te tanıtacak

Amazon Cloud Player, Pandora, Rhapsody ve TuneIn müzik uygulamalarına destek verecek hoparlör, Sonos ses sistemlerinde olduğu gibi kablosuz müzik aktarımı Wi-Fi üzerinden gerçekleştiriyor. Bunun için hoparlörü Ethernet yoluyla routera veya kablosuz kullanım için Samsung Hub kullanarak birden fazla odada müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Samsung M5’in diğer özellikleri ve satış fiyatı önümüzdeki hafta açığa çıkacak.
soundbar
Güney Koreli şirket buna ek olarak HW-H750 ve HW-H600 olarak adlandırdığı yeni soundbarlarını da CES 2014’te görücüye çıkacak. 320 watt ses gücüne sahip olan H750, büyük ekranlı televizyonlara destek verirken, çok yönlü 4.2 kanal çıkışa sahip olan H600 ise 32-55 inç ekran boyutu aralığındaki televizyonlarla uyumlu şekilde kullanılabilecek.
Samsung HT-H7730WM
6 adet hoparlör, bir adet subwoofer, 4K yükseltme teknolojili Blu-ray oynatıcıyı bünyesinde barındıran HT-H7730WM ev sinema sistemi ise Samsung’un CES’te tanıtacağı diğer ürünler arasında.
Samsung GIGA
Son olarak sizlere Samsung’un duyuracağı 2500 wattlık yeni GIGA ses sisteminden bahsedelim. MX-HS8500 olarak adlandırılan 2.2 kanal çıkışına sahip ses sisteminde iki adet 15 inç subwoofer yer alıyor. Bluetooth bağlantı ile bu bağlantıya sahip cihazlarla kablosuz iletişime geçen ses sistemi aynı zamanda Samsung Smart TV’lerle de uyumlu şekilde çalışabiliyor. 2500 wattlık ses gücü sunan MX-HS8500 sizi kesmediyse 3400 wattlık ses gücü sunan MX-HS9000’de sizin için uygun olabilir. Samsung’un tanıtacağı bu cihazların ne zaman ve ne gibi fiyattan satışa sunulacağı önümüzdeki hafta belli olacak.