reklamı kapat

POPÜLER

BMW

BMW temmuz kampanyasını duyurdu; işte detaylar

Temmuz ayına özel olarak binek ve SUV modellerinde kampanya devreye alan BMW, premium araç sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Temmuz ayı sonuna kadar sürecek olan yaz kampanyasıyla en yeni modellerini cazip fırsatlarla sunuyor. BMW 1 Serisi, Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, 2 Serisi Active Tourer, 3 Serisi, Yen 5 Serisi, X1 ve X2 modellerinde kampanya kapsamında %0 sıfır faizli kredi fırsatı ve takas desteği otomobil tutkunlarına sunuluyor.

BMW temmuz kampanyasından detaylar

Temmuz ayı sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında, hayranlık dolu bakışları üzerine toplayan 1 Serisi, kusursuz sürüş dinamikleri, sportif ve şık tasarımlı Yeni 2 Serisi Gran Coupé modellerinde 24 aylık vadeli kredi kullanımlarında %0 faizli cazip finansman ve takas desteği otomobil severlere sunuluyor. Üst düzey sürüş çevikliğine sahip olan 3 Serisi ve sportif business sedan Yeni 5 Serisi modelleri içinse 12 aylık vadeli kredi kullanımlarında %0 faizli kredi ve takas desteği sunuluyor. Ayrıca X1 ve X2 modellerine de %0 faizli kredi ve takas desteğiyle Temmuz ayı boyunca sahip olunabiliyor.