reklamı kapat

POPÜLER

Bölümler halinde gelme modasına Hitman de uydu

Piyasaya çıkış tarihi Mart 2016 olarak görünen Hitman’in geliştiricisi Io-Interactive, oyunun DLC sistemiyle yayınlacak bölümlerden oluşacağını duyurdu. Oyun tutkunlarının merakla beklediği yeni Hitman oyununun 11 Mart’ta yayınlanacak ilk bölümü bizi Paris’teki bir göreve götürecek. Sonraki aylarda ise dünyanın farklı yerlerinde farklı görevleri “satın almak” gerekecek.

11 Mart’ta PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sunulması beklenen Hitman’in ilk bölümü olan Paris görevini kapsayan giriş bölümü, 15 dolarlık fiyata sahip olacak. Nisan ayında İtalya ve Mayıs ayında da Fas bölümleriyle oyuncularla buluşacak oyunun bu ek paketleri 10’ar dolarlık indirilebilir içerikler olarak sunulacak. Şirketin ifadelerine göre yıl boyunca gelecek diğer bölümler Tayland, Amerika ve Japonya olacak. PlayStation sahipleri ise kendilerine özel içerik The Sarajevo Six bölümlerini oynama şansına sahip olacak. Bu ekstra paket, her biri yeni bölümle birlikte yayınlanacak olan altı bonus görevden oluşuyor.

Oyunu bölüm bölüm değil de bir kerede oynamak isteyenler ise tüm yılın eksiksiz bölümlerini kapsayan tam sürümünü 60 dolara satın alabilecek. Oyunun disk versiyonu ise 2016’nın sonunda satışa sunulacak.

İLGİLİ HABERLER