reklamı kapat

POPÜLER

Bose Noise Cancelling Headphones 700

Bose Noise Cancelling Headphones 700 için 8.882 TL’lik fiyat avantajı [Aralık 2023]

Piyasadaki en iyi gürültü engelleme sahip kablosuz kulaklıklardan biri olan Bose Noise Cancelling Headphones 700 için yeni bir kampanya yapıldı. Sahip olduğu dört adet mikrofonla güçlü bir aktif gürültü engelleme performansı vadeden kulaklık bu sayede arka plandaki gürültüyü engelleyebiliyor.

11 seviyeli aktif gürültü giderme özelliği sunan Bose Noise Cancelling Headphones 700 bu sayede kullanıcıların gürültü engellemeyi diledikleri gibi ayarlamasına imkan tanıyor.  Güçlü ANC özelliğinin yanında kaliteli ses performansına da sahip olan model bu sayede de fark yaratıyor. Bluetooth bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabilen kulaklık tam dolu pille 20 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Kulaklık 15 dakika şarj edildiğinde 2 saatlik kullanım süresine sahip.  Aynı anda iki farklı cihaza bağlanabilen kulaklık bu sayede kullanım kolaylığı da sağlıyor. Kullanıcılar telefonlarındaki müzik dinlerken hızlı bir şekilde bilgisayarlarıyla da hızlı bir bağlantı deneyimi gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose Noise Cancelling Headphones 700 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasadaki fiyatı 20.881 TL olan kulaklık bir satış kanalında yapılan kampanyayla şu anda 11.999 TL‘ye temin edilebiliyor. Bugünlerde hem ANC hem de ses performansı açısında üst düzey bir kablosuz kulaklık arıyorsanız bu modeli satın alabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin. Bu arada Bose’un bir diğer başarılı kablosuz kulaklığı QuietComfort 45’in detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER