reklamı kapat

POPÜLER

Bose QuietComfort 45

Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklık için 8.330 TL’lik indirim fırsatı [Haziran 2024]

Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı var. Piyasadaki en güçlü ANC performansını sunan kulaklıklardan biri olan cihaz arka plandaki gürültüleri başarılı şekilde engelliyor.  Kulaklıkta kullanılan yastıklar konforlu bir müzik deneyimine imkan sağladığı gibi dışarıdaki gürültüyü de azaltıyor.

Bose QuietComfort 45 modelinde gürültünün tamamen engellenmesi ise aktif gürültü engelleme özelliğiyle sağlanıyor. Yaklaşık dört yıl önce piyasaya sürülen QuietComfort 35 II‘den daha başarılı ANC performansı sunan yeni model orta ve yüksek frekanslı sesleri engelleyebiliyor. Bose Music uygulamasında bas performansını artırılabiliyor. Uygulama üzerinden bas performansı artırıldığında özellikle hiphop ve R&B parçalarında daha iyi bir deneyim elde ediliyor. QuietComfort 45, 2 farklı gürültü giderme moduna sahipken ailenin iddialı üyesi Headphones 700, 11 farklı gürültü giderme seviyesiyle daha fazla kişiselleştirme olanağı sunuyor. Headphones 700’de ayrıca dokunmatik kontrol özelliği de mevcut. Bizim haberde bahsettiğimiz modelde fiziksel tuşlar yer alıyor. Kulaklığın pilini tamamen doldurduğunuzda 24 saate varan bir deneyim vadediyor. Pek tabii bu süre kullanıma göre değişiklik gösterebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Katlanabilir bir tasarıma sahip olan kulaklığın kutu içeriğinden hem 3.5 mm kulaklık kablosu hem de seyahat çantası çıkıyor. Resmi fiyatı yaklaşık 19.764 TL olan kulaklık yapılan bir indirimle şu anda 11.434 TL‘ye satın alınabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

Bose

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın