reklamı kapat

POPÜLER

Philips Airfryer HD9650/90 XXL

Philips Airfryer HD9650 için yeni BİM fırsatı [21 Haziran 2024]

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance için yeni bir BİM kampanyası geldi. Geniş iç hacmiyle dikkat çeken yağsız fritöz, 7.3 litre kapasite sunuyor.  Yağsız fritöz kullanıcıların altı porsiyona kadar lezzetli yiyecekler hazırlamasına imkan sağlıyor.

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance, Philips’in diğer yağsız fritöz modellerinde gördüğümüz Fat Removal teknolojisiyle yemekleri pişirmek için sıcak havayı kullanıyor. Yiyecekler bu sayede yüzde 90’a kadar daha az yağla pişebiliyor. Yiyeceklerin fazla yağlardan arınmasını sağlayan bu özellik sağlıklı yiyecekler hazırlanmasını mümkün kılıyor. Philips HD9650/90 XXL, NutriU uygulaması üzerinden 350’den fazla sağlıklı ve lezzetli tarif sunuyor. Kullanıcılar her gün lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmek için uygulamadaki ipuçlarından yararlanabiliyor. Tam boy kapasitesi sayesinde büyük ve lezzetli yemekler daha kolay pişirilebiliyor. 7.3 litre kapasiteli sepetle altı porsiyona kadar lezzetli yiyecekler hazırlanabiliyor. Ayrılabilir bütün parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Airfryer’ın QuickClean sepeti, kolay temizleme için yapışmaz bir kaplamaya sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar?

Fritözde bununla birlikte dijital ekran da yer alıyor. Bu ekranda dondurulmuş patates, et, balık, bütün tavuk ve tavuk butlarının bir tuşa basılarak pişirilebilmesini sağlayan ön ayarlı pişirme programları bulunuyor. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 5.999 TL. Kullanıcıları fritözü kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın