reklamı kapat

POPÜLER

Philips Airfryer HD9650/90 XXL

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance için yeni BİM kampanyası [10 Mayıs 2024]

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance için BİM kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak cihaz geniş iç hacmiyle öne çıkıyor. 7.3 litre kapasite sunan yağsız fritöz kullanıcıların altı porsiyona kadar lezzetli yiyecekler hazırlamasına olanak tanıyor.

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance Philips’in diğer yağsız fritöz modellerinde gördüğümüz Fat Removal teknolojisiyle yemekleri pişirmek için sıcak havayı kullanıyor. Yiyecekler bu sayede yüzde 90’a kadar daha az yağla pişebiliyor. Yiyeceklerin fazla yağlardan arınmasını sağlayan bu özellik sağlıklı yiyecekler hazırlanmasını mümkün kılıyor. Philips HD9650/90 XXL, NutriU uygulaması üzerinden 350’den fazla sağlıklı ve lezzetli tarif sunuyor. Kullanıcılar her gün lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmek için uygulamadaki ipuçlarından yararlanabiliyor. Tam boy kapasitesi sayesinde büyük ve lezzetli yemekler daha kolay pişirilebiliyor. 7.3 litre kapasiteli sepetle altı porsiyona kadar lezzetli yiyecekler hazırlanabiliyor. Ayrılabilir bütün parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Airfryer’ın QuickClean sepeti, kolay temizleme için yapışmaz bir kaplamaya sahip. Fritözde bununla birlikte dijital ekran da yer alıyor. Bu ekranda dondurulmuş patates, et, balık, bütün tavuk ve tavuk butlarının bir tuşa basılarak pişirilebilmesini sağlayan ön ayarlı pişirme programları bulunuyor.

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

QuickControl tuşuyla hem sıcaklık hem de pişirme süresi ayarlanabiliyor. Yağsız fritöz kızartma haricinde fırınlama, ızgara ve fırında kızartma gibi yöntemlerle yemek pişirmeye de olanak sağlıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan fritözün indirimli fiyatı ise 6.199 TL. Cihaz kredi kartlarıyla 6 taksitle de satın alınabiliyor. Kampanya 10 Mayıs 2024‘te geçerli olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın