reklamı kapat

POPÜLER

Philips Airfryer HD9650/90 XXL

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance için yeni A101 fırsatı [8 Şubat 2024]

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance yeniden A101’de kampanyalı olarak satışa çıktı. Bugün A101’de satışa sunulan cihaz, 7.3 litre kapasiteye sahip. Kullanıcılar geniş iç hacim sayesinde altı porsiyona kadar lezzetli yiyecekler hazırlayabiliyor.

Philips Airfryer HD9650/90 XXL Avance Philips’in diğer yağsız fritöz modellerinde gördüğümüz Fat Removal teknolojisiyle yemekleri pişirmek için sıcak havayı kullanıyor. Yiyecekler bu sayede yüzde 90’a kadar daha az yağla pişebiliyor. Yiyeceklerin fazla yağlardan arınmasını sağlayan bu özellik sağlıklı yiyecekler hazırlanmasını mümkün kılıyor. Philips HD9650/90 XXL, NutriU uygulaması üzerinden 350’den fazla sağlıklı ve lezzetli tarif sunuyor. Kullanıcılar her gün lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmek için uygulamadaki ipuçlarından yararlanabiliyor. Tam boy kapasitesi sayesinde büyük ve lezzetli yemekler daha kolay pişirilebiliyor. 7.3 litre kapasiteli sepetle altı porsiyona kadar lezzetli yiyecekler hazırlanabiliyor. Ayrılabilir bütün parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Airfryer’ın QuickClean sepeti, kolay temizleme için yapışmaz bir kaplamaya sahip. Fritözde bununla birlikte dijital ekran da yer alıyor. Bu ekranda dondurulmuş patates, et, balık, bütün tavuk ve tavuk butlarının bir tuşa basılarak pişirilebilmesini sağlayan ön ayarlı pişirme programları bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı yağsız fritöz arayanlara: Philips HD9650/90 XXL Avance

QuickControl tuşuyla hem sıcaklık hem de pişirme süresi ayarlanabiliyor. Fritöz kızartma haricinde fırınlama, ızgara ve fırında kızartma gibi yöntemlerle yemek pişirmeye de olanak sağlıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan fritözün indirimli fiyatı ise 6.399 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın