reklamı kapat

POPÜLER

Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklık

Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Kulaklık pazarının önemli isimlerinden olan Bose, yeni bir model daha tanıtmaya hazırlanıyor. Yakında QuietComfort 45 geliyor.

Bose imzalı kablosuz kulaklıklar özellikle yüksek ANC yani gürültü engelleme özellikleriyle öne çıkıyor. Bu konuda beş yıllık QuietComfort 35 modelinin yerini alacak Bose QuietComfort 45 de iddialı geliyor.

Kısa süre önce yukarıda gördüğünüz ilk gerçek fotoğrafı sızdırılan kablosuz kulaklık, tasarımsal olarak firmanın tanıdık çizgisini devam ettiriyor. Şimdilik sadece beyaz renkte görünen ancak kesin olarak siyah rengi de bulunan kulaklık, elbette kafa üstü formunu benimsiyor.

Bünyesinde kontrol için birçok fiziksel buton yer alan ürün, QuietComfort 35 ile benzer olduğundan oldukça konforlu bir seçenek olacak gibi görünüyor. Bu konuda QuietComfort 35 oldukça beğeniliyor ve bunun değişmesi beklenmiyor.

Henüz teknik detayları kendisini göstermeyen ancak hem ses kalitesi hem de ANC konusunda çıtayı yükseltmesi beklenen Bose QuietComfort 45, kablosuz yapıda fakat istenirse kablolu olarak da kullanılabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklık merak uyandırdı

Bose’un kendisine has sadık kullanıcı kitlesinde heyecan yaratan kablosuz kulaklık, henüz tam olarak ne zaman satışa sunulacak belli değil. Aynı zamanda model için bir fiyat etiketi de henüz ortaya çıkmadı. Ancak bu modelin çok ucuz olmasını beklemiyoruz.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti