reklamı kapat

POPÜLER

Bose QuietComfort Ultra

Bose QuietComfort Ultra kablosuz kulaklık için 5.284 TL’llik indirim fırsatı [Temmuz 2024]

Bose QuietComfort Ultra kablosuz kulaklığın fiyatı düştü. Piyasadaki en güçlü ANC özelliğine sahip olan model siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Haberde bahsettiğimiz indirimki model kulaklığın siyah renkli modeli için geçerli.

Bluetooth 5.3 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabilen Bose QuietComfort Ultra modelinde Bose Sarmalayan Ses teknolojisi bulunuyor. Sarmalayan ses ile daha geniş ve doğal sahneli bir dinleme deneyimi sağlanıyor. Snapdragon Sound sertifikası, yüksek-çözünürlüklü ve düşük gecikmeli kullanım, Qualcomm aptX Adaptive ve Google Hızlı Eşleşme ise kulaklıkta sunulan diğer özellikler arasında. Kulaklıkta hem pasif hem de aktif gürültü giderme teknolojileri kullanılıyor. IPX4 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı olan kulaklığın her parçasında 4 adet mikrofon yer alıyor. Kulaklık tam dolu pille 6 saate kadar çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose QuietComfort Ultra kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Kulaklık 20 dakika şarj edildiğinde 2 saatlik ek kullanım sağlıyor. Kulaklığın ve şarj kutusunun pili yaklaşık 3 saatte şarj oluyor. Resmi fiyatı 19.057 TL olan kulaklığın indirimli fiyatı ise 13.773 TL. Kullanıcılar kablosuz kulaklığı kredi kartlarıyla taksitle de temin edebiliyor.
Bose

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın