reklamı kapat

POPÜLER

Bose Sport Open Earbuds

Bose Sport Open Earbuds’ın satış fiyatı ve öne çıkan özellikleri

Bose yeni kablosuz kulaklık modelini görücüye çıkardı. Bose Sport Open Earbuds olarak adlandırılan model açık bir kulaklık tasarımıyla karşımıza çıkıyor.

IPX4 sertifikası sayesinde suya karşı da dayanıklı olan model 14 gram ağırlığında. Pili tam olarak şarj edildiğinde 8 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklıkta ne yazık ki aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. Bose, telefon görüşmelerinin daha iyi bir şekilde sağlanması için kulaklıkta bir mikrofon bulunduğunu belirtiyor. Bu mikrofon rüzgar ve gürültü sesini azaltmaya imkan tanıyor. Yüksek kaliteli akustik hassasiyet için 16 mm’lik sürücülerin yer aldığı kulaklığın piyasadaki kablosuz kulaklıklardan daha doğal bir dinleme deneyimi sunduğundan söz ediliyor. Bose, kulaklığın ilk açık kulaklık olmadığını ve kemik iletimi özelliğine de sahip olmadığını belirtiyor. Şirket kulaklığında OpenAudio teknolojisine destek veren ilk kulaklık olduğunu ifade ediyor. Kemik iletim teknolojisinde titreşimle ses üretilirken Bose imzalı teknolojide daha net ve tutarlı ses üretiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose Sport Open Earbuds fiyatı ne kadar?

Bluetooth 5.1 bağlantısıyla mobil cihazlarla iletişim kurabilen cihazın sol tarafında sesli asistana erişmek için bir tuş yer alıyor. Cihazın sağ tarafında ise sesi açma/kapatma, şarkıyı oynatma/durdurma gibi işlemler için bir tuş bulunuyor. 20 Ocak’ta yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan kulaklığın fiyatı ise 200 dolar.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın