reklamı kapat

POPÜLER

Sony SRS-NB10

Boyna takılması için tasarlanan yeni Bluetooth hoparlör: Sony SRS-NB10

Kulaklık kullanmak istemeyenler için Sony’den yeni bir kişisel hoparlör çözümü daha geldi. Bu sefer firma Sony SRS-NB10 modelini tanıttı.

Tasarımını ve kullanım yerini direkt olarak yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz Sony SRS-NB10, net olarak herkese hitap etmeyen bir seçenek konumunda.

Özellikle Bluetooth hoparlörleri sık sık kullanan bisiklet sürücülerinin dikkatini çekebilecek bir seçenek olan model, kablosuz olarak görev yapıyor. Cihazlarla Bluetooth 5.1 üzerinden haberleşen ürün, iki farklı cihaza aynı anda bağlanabiliyor ve iki farklı renkte geliyor.

USB-C üzerinden şarj edilebilen ve tam şarjla tam 20 saat boyunca görev yapabilen ürün, açıklandığı kadarıyla SBC ve AAC desteklerini taşıyor.

Ses kalitesinin çok yüksek olduğu söylenen hoparlör, hafif olduğu (113 gram) için gün boyunca takılı olsa dahi bir sorun yaratmıyor. IPX4 sertifikasıyla hafif yağmurdan etkilenmeyen seçenek, bünyesinde iki mikrofon barındırıyor.

Burada özel bir teknolojiden yardım alan Sony SRS-NB10, böylelikle berrak telefon görüşmeleri getiriyor. Bu destek yine bisiklet sürücülerini çok hoşuna gidecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony SRS-NB10, kulaklık tercih etmek istemeyen belirli bir kesimi çok memnun edebilir

Eylül ayında raflardaki yerini alacak hoparlörün açıklanan yurt dışı satış fiyatı 150 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu modelin ileride Türkiye’de de satıması bekleniyor ancak bu konuda henüz kesin bir bilgi yok.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın