reklamı kapat

POPÜLER

Sony Extra Bass

Sony’den suya dayanıklı yepyeni kablosuz hoparlör

CES Fuarı’nda yepyeni ürünleri görmeye devam ediyoruz. Las Vegas’ta devam eden fuarda Sony, yeni kablosuz kompakt hoparlörlerini lanse etti.

Şirketin Extra Bass ailesine katılan üç yeni üyeden Sony SRS-XB12 Bluetooth Hoparlör ailenin en küçük modeli olarak göze çarpıyor. Hoparlör, gelişmiş bas çıkışı için pasif bir radyatör tarafından desteklenen tek bir yukarı ateşleme sürücüsüne sahip. Bunlardan birkaçını bağlandığında stereo ses deneyimi elde ediliyor. Ses özellikleri bir yana, SRS-XB12 IP67 sertifikası sayesinde suya dayanıklı ve şarj ı16 saate kadar dayanıyor.

Daha büyük ve daha güçlü ses performansı sunan Sony SRS-XB22 ise 42 mm sürücü ve iki adet pasif radyatörle geliyor. LED ışıklar müzikle aynı anda yanıp sönüyor. Hoparlörde IP67 sertifikasının olduğunu ve hoparlörün bu sayede suya karşı dayanıklı olduğunu söyleyelim. Hoparlörde Ekstra Bas modu aktifken ve tam dolu pille 10 saate varan kullanım deneyimi vadediyor.

Sony SRS-XB32 modelinde ise iki 48mm sürücü ve iki pasif radyatör bulunuyor. Ailenin en büyüğü olan modelde IP67 sertifikası yer alıyor. Ses ve ışık efektleri sunabilen hoparlör ekstra bas modu aktifken 14 saate kadar pil ömrü sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Sony hoparlörlerin satış fiyatları belli oldu mu?

Önümüzdeki aylarda satışa sunulması beklenen hoparlörlerin fiyatları ise henüz açığa çıkmış değil.

İlginizi çekebilir

Sony’nin yeni kulaklığı 1000XM3 ile her türlü gürültüyü hayatınızdan çıkarın!