reklamı kapat

POPÜLER

XB3

XB3

XB3

XB3

XB2

XB2

Sony EXTRA BASS ailesinin yeni üyeleri tanıtıldı

CES 2016’da sahne alan Sony, bu yılki ses çözümleri sunan ürün yelpazesini ekstra baslı cihazlarıyla güçlendirdi. Sony EXTRA BASS hoparlör ve kulaklık ailesi, tek bir tuşla müzik keyfini iki katına çıkarıyor.

EXTRA BASS hoparlör ürünleri SRS-XB3 ve SRS-XB2, kablosuz ve kompakt yapılarıyla kullanışlı müzik deneyimi sunuyor. Köşeli yapıya sahip olan XB3 930 gram ağırlığındayken yuvarlak hatlı XB2 ise yalnızca 480 gram. Sırasıyla 24 saat ve 12 saat kullanım süresi vadeden hoparlörlerin her ikisinde de pil ve bas yelpazelerini güçlendirmek için çift pasif radyatör bulunuyor. NFC Bluetooth bağlantılarını destekleyen cihazların IPX5 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı olduğunu da belirtelim.

Ailenin MDR-XB650BT kod adlı yeni kulaklık üyesi ise Sony’nin mevcut Sony EXTRA BASS kulaklık serisinin en son Bluetooth uyumlu kompakt üyesi. Dahili bas güçlendirme yapısı ve özel EXTRA BASS diyaframı ile bir araya gelen cihaz NFC bağlantısıyla yine kablosuz müzik deneyimi sunuyor. USB üzerinden şarj olan kulaklık 30 saat kullanım süresi vadediyor.

Sony EXTRA BASS ailesinin tüm yeni üyeleri Türkiye’de Mayıs 2016’dan itibaren temin edilebilecek. Cihazların satış fiyatları henüz belli değil.