reklamı kapat

POPÜLER

Bugatti ile Tidal Audio

Bugatti ve Tidal Audio ortaklığının meyvesi çok özel ses sistemi

Dünyanın en özel otomobil modellerine imzasını atan Bugatti ile Tidal Audio bir araya geldi ve özel bir ses sistemi tasarladı.

İki Avrupa şirketini bir araya getiren sayfada gördüğünüz ses sistemi, “The Bugatti of Home Audio” serisi kapsamında yer alıyor ve gerçekten oldukça dikkat çekici görünüyor. Farklı renk ve üst seviye malzeme seçenekleriyle hazırlanan ürün, adeta bir Bugatti Chiron gibi elde üretiliyor ve isteklere göre özelleştirilebiliyor. Bu sistemde aktarıldığı kadarıyla dört farklı subwoofer, bir adet elmas diyaframlı tweeter ve bir adet üçlü yönlü “mid” sürücü yer alıyor. Geçmişe gönderme yapan “Royale” ismi seçilen ses sistemi, aktarıldığı kadarıyla “aktif” yapıda. Yani her hoparlörün / sürücünün kendi yerleşik amfisi bulunuyor. Aşağıda gördüğünüz şık kontrol ünitesiyle gelen Royale, sürpriz olmayacağı üzere sınırlı sayıda üretilecek bir seçenek konumunda yer alıyor. Spotify rakibi Tidal ile alakası olmayan Tidal Audio imzalı ses sisteminde toplamda 30 adet üretileceği aktarılıyor. Bu 30 versiyonun açıklamaya göre 15 tanesi Edition Noir, diğer 15 tanesi ise Edition Blanc olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugatti ile Tidal Audio ortaklığını göz alıcı meyvesi için bir fiyat verilmiyor

Ancak fiyatın çok ama çok pahalı olacağı açık olarak görünüyor. Sadece ultra seviyede zenginlere hitap edecek sistem Royale, yüzde 99 ihtimalle canlı göremeyeceğimiz teknolojik lüksler / oyuncaklar arasındaki yerini alıyor.

İlginizi Çekebilir

Oyuna özel Jaguar modeliyle tanışın