reklamı kapat

POPÜLER

Casper Nirvana C5

Bütçe dostu Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar için yeni avantajlı fiyat [Mayıs 2024]

Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayar için yeni bir indirim kampanyası var. Fiyat/performans odaklı bir dizüstü bilgisayar modeli olan cihaz Intel’in Core i5 1235U işlemcisinden güç alıyor.

Casper Nirvana C550 modelinde 8 GB RAM ve 500 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. Windows 11 Home yüklü gelen bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran yer alıyor. 1,8 kilogram ağırlığındaki bilgisayar 135 derece açılabilen özel menteşe yapısıyla geliyor. 3 kademeli aydınlatma seçeneğiyle sunulan bilgisayarın klavyesinin üzerinde kısa yol tuşları da yer alıyor. Akıllı batarya teknolosine sahip olan cihaz belli bir dolum oranına ulaştığında akım miktarını düşürerek daha düşük bir akımla bataryasını doldurmaya devam ediyor. Bu sayede cihazdaki batarya ömrü uzuyor. Wi-Fi 6 bağlantı teknolojisine de destek veren bilgisayar Wi-Fi 5’e kıyasla daha iyi bir Wi-Fi deneyimi sağlıyor. İki adet USB-A, iki adet USB-C, HDMI, 3.5 mm kulaklık girişi ve Ethernet bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. HDMI bağlantısı sayesinde bilgisayara televizyonlar veya projektörler bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casper Nirvana C550 dizüstü bilgisayarın kampanyalı fiyatı ne kadar?

İki adet stereo hoparlörün kullanıldığı bilgisayar 720p çözünürlüğünde web kamerayı bünyesinde barındırıyor. Bilgisayar yapılan bir indirimle şu anda 13.999 TL‘ye satılıyor. Kullanıcılar bilgisayarı kredi kartlarıyla ayda 1.485 TL ödeyerek de temin edebiliyor.
Casper
İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER