reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air

18 saat pil ömrü sunan M1 işlemcili MacBook Air için yeni avantajlı fiyat [Mayıs 2024]

M1 işlemcisiyle gelen MacBook Air için indirim fırsatı geldi. Haberde bahsettiğimiz modelde 256 GB’lık depolama kapasitesi yer alırken bilgisayarın farklı depolama çözümleri de piyasada satılıyor.

8 çekirdekli M1 işlemcisiyle günümüzde de hızlı bir performans sunan MacBook Air, tüm uygulamaları akıcı bir şekilde çalıştırabiliyor. M1 işlemcisi önceki işlemciye kıyasla 3.5 kata kadar daha hızlı performans sağlıyor. Dizüstü bilgisayarın pili yüzde 100 şarj edildiğinde 18 saate varan pil ömrüne sahip. macOS Big Sur yüklü gelen bilgisayarda 2.560 x 1.600 piksel çözünürlüklü 13,3 inç Retina ekran kullanılıyor. P3 geniş renk yelpazesine destek veren bilgisayarda iPhone’larda ve iPad’lerde de kullanılan True Tone teknolojisi kullanılıyor. Ekran ortama göre renk sıcaklığını ayarlıyor. Magic Keyboard’un tercih edildiği bilgisayarda parmak izi sensörü de bulunuyor. Parmak izi sensörü sayesinde kullanıcılar şifre girmeden parmak izleriyle bilgisayardaki kilidi açabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MacBook Air dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

Bilgisayarda bununla birlikte eski iPhone modellerinde kullanılan Touch ID parmak izi sensörü de bulunuyor. Bu sensör kullanıcıların bilgisayarların kilidini parmak izleriyle açmaya olanak sağlıyor. Kullanıcılar parmak izleriyle herhangi bir uygulamayı da satın alabiliyor. 720p çözünürlüklü FaceTime kameranın da yer aldığı cihaz stereo hoparlörle güçlü bir ses performansı vadediyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan bilgisayar yapılan indirimle şu anda 36.989 TL‘ye temin edilebiliyor. 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER