reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 43DS9800

Bütçe dostu Dijitsu 43DS9800 Full HD televizyon için indirim fırsatı [Nisan 2024]

Dijitsu 43DS9800 Full HD televizyon için yeni indirim kampanyası var. Televizyon 43 inçlik ekran boyutuna sahip. Android işletim sistemi yüklü gelen televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor.

Dijitsu 43DS9800 modelinde YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler video uygulamaları kullanılabiliyor.  Televizyonda dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 3000:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 6.5 ms.  2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi özelliği yer alsa da Bluetooth bağlantısı ne yazik ki bulunmuyor. Televizyonun ekran yenileme hızı ise 100 Hz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu 43DS9800 televizyon uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan televizyonun fiyatı ise 6.699 TL. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Kullanıcılar televizyonu ayda 1.765 TL ödeyerek sahip olabilecek. Televizyonu satın alanlara 2 yıl garanti süresi de sunuluyor. Uygun fiyatlı bir televizyon modeli satın almayı planlıyorsanız Dijitsu’nun bu modelini tercih edebilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.
Dijitsu 43DS9800

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER