reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp

WhatsApp duyurdu: “Sohbet filtreleriyle mesajları daha hızlı bulun”

Alandaki liderliğini korumaya devam eden WhatsApp bugün, “Sohbet filtreleriyle mesajları daha hızlı bulun” duyurusunu geçti.

Bu yeni altyapı hakkında firma resmi olarak şunları aktardı: WhatsApp’ı açıp doğru konuşmayı bulmak hızlı, akıcı ve basit bir deneyim olmalıdır. İnsanlar WhatsApp’ta giderek daha fazlasını yaptıkça, mesajlarınıza hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz hiç olmadığı kadar önem kazanıyor. İşte bu nedenle bugün, bütün gelen kutunuzda kaydırmak zorunda kalmadan mesajlarınızı bulabilmeniz için yeni sohbet filtrelerini kullanıma sunuyoruz. Başlangıç olarak; Tümü, Okunmamış, Gruplar olmak üzere sohbet listenizin başında görünecek olan ve tek bir dokunuşla seçebileceğiniz üç filtre arasından seçim yapabilirsiniz:
-Tümü: Tüm mesajlarınızın varsayılan görünümü.
-Okunmamış: Kaçırdığınız veya yanıtlamanız gereken konuşmaları görmek istediğiniz zamanlar için ideal. Yanıtlarınıza öncelik verebilmeniz için, okunmamış olarak işaretlediğiniz ya da henüz açmadığınız mesajları gösterir.
-Gruplar: Çok talep edilen bu özellik sayesinde artık tüm grup sohbetleriniz tek bir yerde organize edilecek. Haftalık aile yemeği konuşmanızdan tatil planlarına kadar tüm favorilerinizi daha kolay bulabileceksiniz. Toplulukların alt grupları da burada görünecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Filtrelerin insanların düzenli kalmasını, en önemli sohbetlerini bulmasını ve mesajlarda daha verimli bir şekilde gezinmesini kolaylaştıracağına inanıyoruz. En önemli şeylere odaklanmanıza yardımcı olacak daha fazla seçenek oluşturmaya devam edeceğiz. Bugünden itibaren kullanıma sunulmaya başlayan bu özellikler, önümüzdeki haftalarda herkesin kullanımına açılmış olacak.

WhatsApp yenilikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu