reklamı kapat

POPÜLER

Honor 20 Pro
Honor 20 Pro

Bütçe dostu Huawei P30 Pro olarak geçen Honor 20 Pro için yeni görsel

Honor 20 ile beraber lanse edilecek Honor 20 Pro için hazırlanan yeni bir taslak tasarım paylaşıldı. Model özellikle kamera konusunda iddialı geliyor.

Honor 20 ve Honor 20 Pro, resmi olarak 21 Mayıs tarihinde lanse ediliyor. P30 ailesine bütçesi yetmeyenlerin merakla beklediği modeller, yapılan sızıntılar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer Honor 20 Pro modelinin arkasını gösteren bir görsel karşımızda yer alıyor. Aşağıda görebileceğiniz üzere telefonun arkasında 40 megapiksel + 20 megapiksel + 8 megapiksel olmak üzere üçlü kamera kurulumu yer alıyor.  Ana kamerası Huawei P30 Pro’nun ana kamerası ile aynı olacak denilen telefonun, en üstündeki kamera diğerlerinden farklı olarak kare bir forma sahip. Ancak bunun P30 Pro’da olduğu gibi bir “periskop” sistemi olmadığı tahmin ediliyor. Telefonun önünde ise 32 megapiksel kamera bizleri karşılıyor. Gücünü Kirin 980 işlemciden alacak telefon, 3.650 mAh pil üzerine kuruluyor. Model için 6 GB RAM /128 GB depolama, 8 GB RAM /128 GB depolama ve 8 GB RAM /256 GB depolama olmak üzere üç farklı versiyon hazırlanıyor.

Honor 20 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 20 Pro modelinden daha da uygun olacak Honor 20 hakkında şunları biliyoruz

7 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 980 işlemci kullanacak denilen telefonun, arkasında P30 ile aynı üçlü kamera sistemini taşıyacağı söyleniyor. Pro model ile benzer şekilde parmak izi sensörü arkasında olmayan telefon, burada ekrana entegre edilen bir sensör taşıyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Dikey katlanan OLED ekran