reklamı kapat

POPÜLER

Honor 20 Pro
Honor 20 Pro

Huawei P30 Pro ile yarışacak kamerasıyla Honor 20 Pro için heyecan veren yeni detaylar

Resmi olarak 21 Mayıs tarihinde Londra’da tanıtılacak Honor 20 Pro, kamera konusunda oldukça dikkat çekecek bir model olacak.

Honor 20 ile beraber tanıtılacak Honor 20 Pro, kamera konusunda yeni bilgiler kazandı. Eski bilgiler ile harmanladığımız zaman karşımıza Huawei P30 Pro kadar etkileyici bir kameraya sahip akıllı telefon çıkıyor. Biliyorsunuz modelin arkasında 40 megapiksel + 20 megapiksel + 8 megapiksel olmak üzere üçlü kamera kurulumu yer alıyor. İşte bu kurulumda bir periskop kamera yer alıyor. Periskop kamera sisteminde yatay bir dizilim tercih ediliyor ve ışık ön kısma konan ayna ile sensöre aktarılıyor. Bu yapı sayesinde araya birden fazla optik yerleştirilebiliyor ve bu da yüksek yakınlaştırma anlamına geliyor. Honor 20 Pro işte bu kurulumla tam 5 kat kayıpsız yakınlaştırma sunacak deniyor. Sony IMX600 sensörlü 40 megapiksel kamera ile 10x kayıpsız zoom seviyesine çıkacak model, bu açıdan direk olarak P30 Pro’nun sunduğu deneyimi getirecek gibi görünüyor. Bu da gerçekten büyük heyecan yaratıyor. Çünkü bu modelin P30 Pro’dan ciddi düzeyde daha ucuza satılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 20 Pro ve Honor 20 çok merak ediliyor

İki telefon modelin de gücünü Kirin 980 işlemciden alıyor. 6,1 inç ve 6,5 inç OLED ekranlı telefonların, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB seçeneklerine sahip olacağı da artı kesinleşmiş durumda. Önlerinde 32 megapiksel kamera kullanılacak telefonların, mutlaka Türkiye’ye de geleceği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un orta seviyedeki telefon dönüşümü