reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 1.3

Bütçe dostu Nokia 1.3 için geri sayım başladı

Nokia C2 modelini tanıtan HMD Global, 19 Mart’ta Nokia’nın ilk 5G destekli akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Şirketin bu etkinlikte aynı zamanda Nokia 1.3 modelini de tanıtacağı konuşuluyor.

TA-1207 model kodlu Nokia 1.3’ün basın açıklamasının güvenilir kaynak Evan Blass tarafından yapıldığını söyleyelim. Evan Blass tarafından paylaşılan fotoğrafta Nokia 1.3’ün kömür renginde olduğu görülüyor. Tasarımı da gün ışığına çıkan telefon damla çentikli bir tasarıma sahip.  Arka tarafında dokulu bir kaplamanın yer aldığı telefonda LED flaşlı bir adet kamera bulunuyor.  Nokia 1.3’ün sağ tarafında güç ve ses tuşları, sol tarafında ise Google Asistan tuşu mevcut. Telefonun üst tarafında ise 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor. 5,8 inç ekran ve 2.920 mAh kapasiteli pil telefonda yer alması beklenen diğer özellikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 1.3 ile birlikte 5G destekli ilk Nokia modeli de yolda

Qualcomm’un Snapdragon 765 işlemcisinden güç alacağı söylenen Nokia 5.2’in diğer özellikleri ise ne yazık ki açığa çıkmış değil. Uygun fiyat etiketine sahip olacağı belirtilen telefonun 5G özelliğiyle fark yaratması bekleniyor. Cihazla ilgili tüm detaylar yarın gerçekleşecek etkinlikte açığa çıkacak. Hem 5G destekli hem de giriş seviyesi Nokia 1.3 hakkındaki detayları sizlerle paylaşacağız. Sizce Nokia 1.3 ve 5.2 modelleriyle başarılı olacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bu da Logitech’in dikkat çeken yeni aksesuarı