reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy J4 (2018)

Bütçe dostu Samsung Galaxy J4’ten ilk görseller

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un uzun süre önce ortaya çıkan bütçe dostu akıllı telefonu Galaxy J4 (2018), ilk kez görüntülendi.

Giriş seviyesi cihazlardan Samsung Galaxy J4 (2018), geçtiğimiz aylarda Geekbench üzerinde ortaya çıkmış ve önemli detaylar kazanmıştı. Şimdi Tayvan merkezli NCC’de görülen telefon, tahmin edebileceğiniz üzere çok temel bir tasarıma sahip. Ön yüzünde ciddi kalınlıkta çerçeveler yer alan model, fiziksel bir home butonuna da sahip. Arkasında sadece bir kamera ve flaş yer alan telefon, yuvarlak hatlarıyla dikkat çekiyor. 3.5mm kulaklık girişi ve çift SIM kart yuvası diğer detayları arasında bulunan telefon, SM-J400F kod adına sahip ve gücünü Exynos 7570 işlemciden alıyor. 14 nm üretim sürecinden çıkan 2016 model bu işlemci, sadece genel kullanıma yönelik bir çözüm oluşturuyor. 1.43 GHz hızında çalışan dört adet Cortex-A53 çekirdeği üzerine kurulan Exynos 7570, Samsung Galaxy J4 (2018) içerisinde 2 GB RAM ile destekleniyor. Kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkacağı görünen telefon, Geekbench’in tek çekirdek testinden 623 puan, çok çekirdekten ise 1.815 puan alıyor. Telefonun 720P çözünürlükte bir ekran üzerine kurulduğu da tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

lpg start=1 end=4]

“Samsung Galaxy J4 (2018)”

Artan kur fiyatları nedeniyle özellikle Türkiye‘de büyük bir kullanıcı kitlesi elde eden giriş seviyesi cihazlar, inanılmaz satış rakamlarına ulaşıyorlar. Telefonunda oyun oynamayanlar için bütçe dostu birçok çözüm bulunurken, yeni J4’ün de bunlar arasında katılıyor. Ürün gamını çok büyüten şirket, farklı alanlarda birçok seçenek sunmaya devam ediyor. Yeni modelin ne zaman geleceği ya da fiyatı ise henüz bilinmiyor.

İlgili Video

Amiral gemisi Galaxy S9 ailesi